Hakkımızda

Birmilyonnokta güvencesi altında faaliyet gösteren Butnar Müteahhitlik Hafriyat olarak, gayrimenkul alım-satımından iç daire dekorasyonuna kadar geniş bir yelpazede hizmet sunarak memnuniyet garantisiyle sizlere destek olmayı amaçlıyoruz. Evinizin hem inşası aşamasında hem de dekorasyonunda sizlere güvenli ve estetik çözümler sunarak yaşam alanlarınızı daha konforlu ve keyifli hale getirme amacı taşıyoruz. Evlerimiz, hayatımızın merkezi olduğu için güvenlik ve dayanıklılık bizim için büyük bir önceliktir. Bu nedenle, inşaat aşamasında olduğu kadar sonrasında da sizinle birlikteyiz.

Boya badana işlemleri, daire bakım ve onarımı, gayrimenkul danışmanlığı, iç tadilat ve tamirat gibi birçok hizmeti sunarak taleplerinizi eksiksiz bir şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle sizin memnuniyetinizi en üst seviyede tutarak, evlerinizi en iyi haliyle döşemenize destek oluyoruz. Şırnak hizmet sektöründe güvenilir bir çözüm arayanların tercihi olan Butnar Müteahhitlik Hafriyat, önde gelen hizmet sağlayıcıları arasında yer almayı hedefliyor. %100 memnuniyet garantisi sunarak size onlarca hizmetten yararlanma imkânı sağlıyoruz. Emlak konularında kararsız kaldığınızda veya evlerinizin dekorasyonuyla ilgili yönlendirmeye ihtiyaç duyduğunuzda, kaliteli danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız.

Butnar Müteahhitlik Hafriyat olarak, size daha fazla yardımcı olabilmek ve hizmetlerimizi daha ayrıntılı bir şekilde anlatabilmek için iletişim numaramızı paylaşıyoruz. Sizleri şubemizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Evinizin inşasından dekorasyonuna kadar her adımda sizinle birlikteyiz ve kaliteli hizmet sunmanın gururunu taşıyoruz. Sizler de güzel hizmet için bizi seçin.

 

Öne Çıkarılanlar

Cizre Kum Üretimi

Halihazırda Şırnak ili ile çevre ilçelere hazır beton santralleri ile hazır sıva üreticilerine ve

Cizre Yıkım İşleri

Yıkım ve hafriyat temizleme işlemlerinin uzman kadrolar tarafından yapılması çok önemlidir.

Cizre Kazı İşleri

Hafriyat Kazı Çalışmaları Hafriyat kazı ça

Yorumlar